Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Sportovní značka PUMA podepsala smlouvu s Formulí 1

Sportovní značka PUMA podepsala smlouvu s Formulí 1, aby se stala oficiálním závodním dodavatelem. Od roku 2024 na všech tratích F1 uvidíme nejnovější designy oblečení, obuvi a doplňků, věnované všem zaměstnancům a fanouškům nejprestižnějších motoristických závodů na světě.

PUMA má dlouhou a úspěšnou historii v motorsportu. Od poloviny 80. let vytváří ohnivzdorné obleky, závodní boty a další vysoce výkonné vybavení pro jezdce F1 a také týmové, podporovatelské a lifestylové kolekce pro nejúspěšnější sportovní týmy. V současné době nemá PUMA v tomto oboru konkurenci a spolupracuje s giganty jako Mercedes AMG Petronas F1, Scuderia Ferrari, Alfa Romeo F1 Team Stake, BMW M Motorsport a Porsche Motorsport.

V posledních letech si Formule 1 získala ještě větší oblibu jak mezi mladými lidmi, tak i u dalšího různorodého publika. Pro PUMU je to ideální příležitost prosadit se na trhu a oslovit široké spektrum fanoušků. PUMA byla vždy na průsečíku sportu a módy. Cítíme, že jsme v perfektní pozici, abychom převedli kulturu sportu do relevantních kolekcí oblečení. Vliv motoristického sportu, a zejména formule 1, na sport a kulturu streetwearu v posledních letech výrazně vzrostl. Naše nové partnerství s Formulí 1 je vzrušující příležitostí k dalšímu prozkoumání tohoto mixu motoristického sportu a životního stylu. řekl Arne Freundt, předseda představenstva PUMA.

Oficiální dceřiná společnost PUMA pro licencované oblečení pro fanoušky, legíny, body a plavky bude provozovat maloobchodní prodejny fanoušků výhradně během závodních víkendů. Tyto obchody budou prodávat licencované produkty Formule 1 i repliky týmových sad, fanouškovské sady a speciální kolekce od všech deseti týmů Formule 1 a legend F1.

První produkty PUMA x Formula 1 budou dostupné v obchodech PUMA po celém světě a na PUMA.com od února 2024.

Sdílej článek…